Haber
Pınar Karşıyaka son 3 deplasman maçını kaybetti
![](https://doganhisar-ajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/05/pinar-karsiyaka-son-3-deplasman-macini-kaybetti-pxtc2wUI.webp)
Türkiye Sigorta Basketbol Harikalar Ligi’nde Onvo Büyükçekmece Basketbol’a 85-72 mağlup olan Pınar Karşıyaka, deplasmanda oynadığı son 3 maçı kazanamadı. Son olarak Denizli’de Yukatel Merkezefendi Belediye Basket takımını 109-101 mağlup eden yeşil-kırmızılı ekip, Aliağa Petkimspor’a 90-85, Frutti Extra Bursaspor’a 106-99 ve Büyükçekmece’ye 85-72 mağlup oldu. Pınar Karşıyaka Başantrenörü Ufuk Sarıca maç sonrası yaptığı değerlendirmede, “Üçüncü periyotta kötü oyunumuz ve dağınık hücumumuz maçı kaybetmemize neden oldu. Rakibimizi tebrik ediyorum.”