Haber

Kartepe 2150 Ton Asfaltta Üstyapı Mobilizasyonu

Kartepe Belediye Başkan Vekili M. Mustafa Kocaman, Fatih Sultan Mehmet ve Maşukiye Mahallelerindeki asfalt serim çalışmalarını inceledi. Yaz ve kış aylarında alt yapısı tamamlanan Kartepe’de tüm caddeler ve sokaklar konforlu yollarla üst yapıya ulaşıyor.

Kartepe Belediye Başkan Vekili M.Mustafa Kocaman, Fatih Sultan Mehmet ve Maşukiye Mahallelerinde grupların yürüttüğü asfalt serim çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

750 TON ASFALT KAPLAMA

Kartepe Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi 170 metre uzunluk, 10 metre genişlik Çamlık Caddesi 450 ton, 110 metre uzunluk 7 metre genişlik Çişe Sokak 180 ton, 70 metre uzunluk 7 metre genişlik Sakin Sokak 120 ton, toplam 750 ton binder asfalt serildi.

1400 TON ASFALT KAPLAMA

Maşukiye Mahallesi’nde 1500 metre uzunluğunda ve 6 metre genişliğindeki Hasköy Caddesi’ne 1400 ton asfalt serildi. Gruplar asfaltlamanın ardından çevre düzenleme çalışmalarına başladı.

GECE GÜNDÜZ SAHADAYIZ

Asfalt serim çalışmalarını inceleyen Kartepe Belediye Başkanı Avukat M.Mustafa Kocaman, “7/24 asfalt… Vatandaşlarımızın yaşam kalitesini yükseltmek, cadde ve sokaklarımızın çehresini güzelleştirmek için gece gündüz demeden sahadayız. Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde asfalt serim çalışmalarının tamamlanmasının ardından çevre düzenleme çalışmalarına başlandı. Modern ve kaliteli ulaşım için kesintisiz çalışmaya devam ediyoruz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kursunluajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu