Teknoloji

Hot Wheels Unleashed iki milyon satışa ulaştı

 
Milestone’un 2021 yılında oyuncuların beğenisine sunduğu yarış oyunu Hot Wheels Unleashed’in 2 milyondan fazla kopya sattığı açıklandı. Bu satış sayısına oyunun çıkışından 18 ay sonra ulaşıldı. Ekip bu satış oranından memnun.
 
Ekip, bu başarının ardından çeşitli açıklamalarda bulundu.
 
 
 
2 milyon satışı aşan bu oyun için ekip çeşitli açıklamalarda bulundu. Milestone CEO’su Luisa Bixio, bu başarı hakkında şunları söyledi: “Hot Wheels, dünyanın en önemli markalarından biri ve bu markaya bağlı milyonlarca hayran var. Sunduğumuz Hot Wheels Unleashed ile büyük bir başarı elde ettik. Mattel işbirliğinin bir parçası olarak hayranlara. Mattel ekibi bu projeyi hayata geçirdi. Bunun için bize güvendi ve biz de bu güvenle gurur duyuyoruz.”
 
Hot Wheels evreninde geçen tek oyunculu çevrimiçi yarış oyunu Hot Wheels Unleashed şu anda PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S ve Nintendo Switch için kullanılabilir.
 
Oyunun Steam fiyatı 199,00 TL, PS4 fiyatı 99,80 TL (normalde 499 TL, 27 Nisan’a kadar %80 indirimli), tıpkı Xbox Store’da 99,80 TL (indirimsiz fiyatı 499 TL, Switch versiyonu) olduğu gibi. 17 Nisan’da). 12,49$’a kadar normal fiyat 49,99$’dır.

haber-egirdir.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu